Zalety wykorzystania programu magazynowego


Wydajność pracy w wielu firmach wynika w dużej mierze z umiejętnego gospodarowania stanem magazynów. Coraz częściej wykorzystywany na rynku program magazynowy online ułatwia organizację pracy i tym samym usprawnia działanie całego przedsiębiorstwa. Zaletą korzystania z narzędzia jest przede wszystkim całkowicie zdalna praca. Nie istnieje już bowiem potrzeba stałego nadzoru i obecności właściciela czy menedżera.

Program magazynowy

Główny elementy programu magazynowego

Dostępność online sprawia, że z programu można korzystać z każdego miejsca, w którym mamy dostęp do komputera i Internetu. Dodatkowo instalacja oprogramowania w wersji demo umożliwia samodzielne zapoznanie się z produktem. Przy zakupie pełnej wersji, producent zapewnia nam stałą aktualizację programu, a także zdalne wsparcie i pomoc techniczną. Nie wymaga więc to dodatkowego oczekiwania na przyjazd osoby odpowiedzialnej za rozwiązanie problemu. Bardzo ważna funkcją oprogramowania online jest również działanie niezależnie od zainstalowanego na komputerze systemu.

Program magazynowy LoMag jest bardzo elastycznym narzędziem. Sposób korzystania z niego zależy bowiem od indywidualnych potrzeb klienta. Mają oni możliwość edycji tabel i kolumn, w których zawarte są produkty, a także dokładnego opisu towarów. Jego interfejs jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Okna programu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik nie poświęcał czasu na wyszukiwanie potrzebnych mu opcji. Korzystanie z produktu jest wiec intuicyjne. Umożliwia to szybkie rozpoczęcie pracy, bez konieczności przejścia dodatkowych szkoleń.

Kolektor danych ARGOX PA-60 - Przenośny terminal pracujący przez WiFi z bazą LoMag

Interfejs dla użytkownika

Do dyspozycji użytkowników opracowana została również opcja samodzielnego tworzenia dokumentów. Możliwość ich grupowania i sortowania zapewnia niezawodną organizację pracy, szczególnie w przypadku ich bardzo dużej ilości. Szablony w dowolny sposób można edytować, dodając do nich na przykład własne logo. Dodatkowo każde działanie minimalizuje pracę poza obszarem programu, czyli ręcznego wpisywania danych.

Specjalistyczny system Windows CE

Program posiada również opcje tworzenia etykiet produktów z uwzględnieniem kodów kreskowych. Pozwala to na współpracę z czytnikami kodów kreskowych oraz z drukarkami etykiet. Program magazynowy obsługuje większość popularnych stacjonarnych czytników, jak również bezprzewodowych kolektorów danych, w tym niezawodny kolektor Argox PA-60. Umożliwia on wprowadzanie towarów do programu na pomocą skanowania kodów. Bez żadnego problemu odczytuje wszystkie kody kreskowe i dodatkowo jest bardzo trwały i odporny na upadki. Większość dostępnych na rynku takich urządzeń wykorzystuje system operacyjny Windows CE. Wspomaga on operacje magazynowe i przyśpiesza pracę magazyniera. Umożliwia nam on działanie w trybie online na bazie programu LoMag.Jeśli zainteresował Ciebie program LoMag pobierz w pełni funkcjonalną wersję programu do testów:

Kliknij tutaj, aby pobrać program LoMag